Весільна флористика

Весільна флористика - це мистецтво виражати настрій, почуття і емоції квітами, підкреслюючи і виділяючи свято, наділяючи його незабутнім колоритом. Квіти дарують нам відчуття прекрасного, роблячи життя яскравішим, красивішим і приємнішим. Саме вони - помітні і ніжні, акуратні і строкаті, великі і зовсім маленькі - роблять цей світ кращим тільки однією своєю присутністю в ньому!

Студія весільної флористики і декору "Elflora" працює у весільній індустрії вже більше 15 років. Засновником і творчим натхненником студії є флорист-декоратор Олена Федоренко. За її плечима вже величезна кількість реалізованих весіль, тисячі весільних букетів і аксесуарів, безліч позитивних відгуків, подяк і посмішок від щасливих наречених і женихів за її майстерність, професіоналізм і відповідальний підхід до роботи.

В її озброєнні величезний багаж знань від видатних вчителів з усього світу:

  • Грегор Лерш (Німеччина);
  • Карен Тран (Америка);
  • Микола Агоп (Молдова);
  • Сергій Парфьонов (Україна);
  • Сігітас Камінскас (Литва);
  • Інна Петренко (Україна);
  • Стас Зубов (Росія).

Хочете, щоб Ваше весілля було стильним, сучасним, невимовно-красивим? Телефонуйте, пишіть, приходьте до нас в студію весільної флористики в Кропивницькому (Кіровограді)! Ми завжди раді Вам допомогти: проконсультуємо, підкажемо, допоможемо, з величезним задоволенням втілимо всі "ескізи" в якісні вироби! А найголовніше - ми ніколи не залишимо Вас без щасливої ​​усмішки! :)

Я дуже люблю свою роботу і я безмежно вдячна всім своїм молодятам за їх довіру, за їх неординарні бажання, за радість в їхніх очах і звичайно ж за море позитивних емоцій, отриманих в процесі спілкування з ними!

З повагою, Ваш весільний флорист, Олена Федоренко!

Доставка по Кропивницькому
100% гарантія якості
Індивідуальне оформлення
Самовивіз зі студії